پست الکترونیکی :   رمز عبور :   ثبت نام رمز عبور جدید
جستجوی پیشرفته
وضعيت : موجود می باشد بازدید : 8146 بار فروش : 0 بار قيمت : 280,000,000 ریال
لیست محصولات مشابه در این گروه فروشگاه
مشخصات تخصصی
گروه تخصصی: امنیت و حفاظت >> محصولات ایمنی آب >> بویه,حلقه نجات
مشخصات کامل

                                         بویه دریایی بنادر

 

بويه هاي فايبرگلاس به دليل وزن سبک وهزينه نگهداري ناچيز امروزه مورد توجه شیلات و بنادر کشتیرانی است و توانسته جايگزين بويه هاي سنگين فلزي گردد.

بويه هاي فلزي همه ساله با هزينه هاي سنگين وبسيار بالاي نگهداري و وزن زياد و حمل و نصب آن در دريا يا كانالها بسيار سخت و امروزه استقبال كمتري نسبت به بويه هاي فايبرگلاس ميشود. به همين دليل رشد سريع توليد كنندگان را براي توليدبويه هاي غير فلزي در اين امر در جهان همه روزه شاهديم.

بويه اي كه ما در مورد آن و در طراحي تا نصب آن اقدام كرديم از جنس فايبرگلاس كه مشخصات آن به شرح است.اين بويه ها در حال حاضر در بندر صيادي بابلسر روبه روي دهانه ورودي 1.5مايلي بندر به عمق 6.5متر به عنوان بويه ورود به آبهاي ايمن نصب مي باشد.

مشخصات فني:

ارتفاع:1800ميلي متر

كمترين قطر:500 ميليمتر

بيشترين قطر:1500ميليمتر

آبخور:300ميليمتر

ضخامت:5ميليمتر

ضخامت محل نصب شفت :20ميليمتر

جنس بدنه:ايزوفتاليك الياف كاملياف (فايبرگلاس)

عمر مفيد:15سال

وزن:300كيلوگرم

جنس شفت اصلي جهت وزنه گذاري و انتقال central geravitiبه پايين ترين نقطه استيل.

 

 
بويه موج‌نگار چيست؟ 

بويه موج‌نگار دستگاهي است که به منظور اندازه گيري، ثبت و ارسال برخي مشخصه هاي امواج، هواشناسي، شوري و دماي آب ساخته شده و در آبهاي عميق دور از ساحل مستقر مي‌گردد. 
اطلاعات ثبت شده توسط بويه موج‌نگار بلافاصله از طريق امواج راديوئي به يک ايستگاه ساحلي ارسال و از آنجا جهت انتشار اطلاعات مستقيماً به ايستگاه مرکزي (تهران) منتقل مي‌گردد. 

سازمان بنادر و دريانوردي در حال حاضر 6 دستگاه بويه موج نگار ( 3 دستگاه داخلي و 3 دستگاه خارجي) را در اختيار داشته که اين بويه ها که قادر به ثبت پارامترهاي موج (ارتفاع ، جهت ، پريود و ... )، هواشناسي (سرعت و جهت باد ، دماي هوا ، فشار هوا و رطوبت نسبي) و اقيانوس شناسي (شوري و دماي آب) مي باشد ، در حال حاضر در نقاط آب عميق در نزديکي سواحل بنادر انزلي(IUT,Oceanor) ، چابهار (IUT,Oceanor)، اميرآباد (IUT)و عسلويه (Oceanor)مستقر مي باشد. 

بويه موج نگار چه کاربردي دارد؟ 
اطلاعات ثبت شده توسط بويه‌ موج‌نگار به دليل قابليت ارائه خدمات هواشناسي و شرايط امواج، کاربرد هاي زيادي در ايمني شناورهاي کوچک و بزرگ جهت حفظ امنيت جاني دريانوردان، ماهيگيران و مسافران، طراحي بهتر بنادر (صيادي، تجاري، تفريحي و ...)، سازه هاي ساحلي و دريائي و سکوهاي نفتي، و نيز مراکز تحقيقاتي و دانشگاهي و گروههاي تجسس و نجات دارد. 
همانگونه که سازمان هواشناسي وضعيت جوي در روزهاي آتي را پيشگوئي مي‌نمايد، اينگونه بويه‌ها نيز در صورت فعال بودن به مدت طولاني، قابليت استفاده در پيش‌بيني وضعيت امواج دريا را خواهند داشت. 

 
مشخصات ظاهري بويه‌ موج‌‌نگار چيست؟ 
بدنه بويه‌ به صورت پلاستيک فشرده و به قطر و ارتفاع تقريبي 3 متر طراحي شده است. بويه موج نگار از طريق لنگري که به انتهاي طناب لاستيکي و زنجيري وصل مي‌باشد در کف دريا مهار گرديده است. 
منبع تغذيه آن ترکيبي از سلولهاي خورشيدي و باطري‌هاي شارژپذير مي‌باشد. بويه شامل تجهيزات جانبي از جمله چراغ‌دريائي، بازتاباننده رادار، دکل نصب سنسورهاي هواشناسي و ... مي باشد. 
توجه: بويه فاقد دوربين فيلمبرداري و عکاسي بوده و صرفاً اطلاعات مربوط به مشخصه‌هاي دريايي و هواشناسي را ذخيره مي‌نمايد. 

چگونه مي‌توانيم در حفظ و نگهداري بويه‌ موج‌نگار مشارکت نمائيم؟ 
1- از بريدن و جدانمودن کابل، مهار و لنگر بويه جداً خودداري نمائيم. 
2- از نزديک شدن شناورهاي کوچک و بزرگ که منجر به اختلال در جمع‌آوري و ارسال اطلاعات مي‌گردد دوري نمائيم. 
3- از هرگونه آسيب‌رساني به بويه از جمله سنسورهاي هواشناسي، سلولهاي خورشيدي، بدنه بويه و مهار و نيز جابه‌جائي بويه پرهيز نمائيم. 
4- از پهلوگيري و اتصال شناورهاي کوچک خودداري نموده، چرا که اين کار بطور جدي در صحت و دقت اطلاعات ثبت شده ايجاد اختلال مي‌نمايد. 
5- از درگير شدن تورهاي ماهيگيري با بويه به هنگام به‌آب اندازي اجتناب نمائيم. 
6- با توجه به محدوده چرخش بويه موج‌نگار حول لنگر خود و امکان درگير شدن تورهاي ماهيگيري با خط مهار بويه، از نزديک شدن به بويه‌ها تا شعاع 200 متري جداً خودداري نمائيم. 

 

درصورت مشاهده هرگونه آسيب وارده به بويه‌هاي موج نگار چه اقدامي بايد نمود؟ 
نمودار نظرسنجی محصول
تعداد رای های ثبت شده توسط خریداران این محصول :0 قابلیتها:
قیمت:
پشتیبانی:
کیفیت:
طراحی:
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید : توجه کنید شما موقعی می توانید برای این محصول نظر دهید که این محصول را از این فروشگاه خریداری کنید و بعد از ارسال محصول برای شما و استفاده از آن, می توانید نظر خود را در قسمت کاربری خودتان در این فروشگاه وارد کنید
محصولات پر بازدید
بدنه قایق فرمانی وینر
قيمت: 160,000,000 ریال
مشاهده: 37782 بار
بدنه قایق فرمانی وینر
جت اسکی یاماها 1100
قيمت: 930,000,000 ریال
مشاهده: 22878 بار
جت اسکی یاماها 1100
موتور قایق پارسان 25 قوه
قيمت: 0 ریال
مشاهده: 17144 بار
موتور قایق پارسان 25 قوه
بدنه قایق فرمانی فیلیچر 16 فوت
قيمت: 160,000,000 ریال
مشاهده: 16713 بار
بدنه قایق فرمانی فیلیچر 16 فوت
جت اسکی یاماها 700VX
قيمت: 740,000,000 ریال
مشاهده: 15224 بار
جت اسکی یاماها 700VX
دریافت خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار این فروشگاه ایمیلتان را ثبت کنید  
 
آمار سایت