پست الکترونیکی :   رمز عبور :   ثبت نام رمز عبور جدید
جستجوی پیشرفته
قایق تفریحی فایبرگلاس 11802 تعداد بازدید : 1392/01/11 ثبت شده در تاریخ :

 

 

  • کار قطبی قایق

Polaris ، SHING SHENG FA قایق شرکت ساختمانی، مسئولیت محدود ساخته شده است . (SSF)، یکی از سازندگان قایق که تولید شده است و سفارشی قایق برای بیش از 41 سال است. SSF است به عنوان یک پیشرو در طراحی و ساخت workboats و عروق شناخته شده است. به طور خاص طراحی شده workboats آنها برای رسیدن به چالش های مختلف را به منظور ارائه بهترین است. SSF شده است workboats از جمله آزمایشات ماهیگیری ، کشتی های اقیانوس شناسی بررسی ، نشت نفت جلوگیری از قایق، قایق های گشت کار ، کار قایق رودخانه ، و غیره و قوی کار سفارشی خود را به قایق توانایی به آنها اجازه ساختن هر workboats است که می تواند در مقابله با عملیات سخت. 
 

Polaris یک کامپیوتر در سطح جهان کنترل سیستم کار قایق بود که به ارزش بیش از ده میلیون تومان بود. این کشتی کار می کند، ستاره قطبی، دارای توانایی بالا در انجام وظایف زیر آب، به ویژه در جستجو برای جعبه سیاه زمانی که فاجعه اتفاق می افتد. آن را با 1.6 میلیون USD SSS + SBP خودرو عمیق دو، که تا به حال به طور کامل سیستم یکپارچه دستگاه انحراف سنج زاویه با تله متری های دیجیتال بیش از تک کابل کواکسیال دو تا 6،000 متر، و غیره مجهز شد

با توجه به هزینه های بالا و فاصله زمانی برای اجاره یک رگ DP، 12،000 USD یک روز، آن را بیشتر تقویت نیاز به قایق کار می تواند به در تایوان ساخته شده است. ستاره قطبی برای بالا بردن سطح توسعه نیافته از تحقیقات دریایی و دیگر وظایف مختلف در تایوان انجام شده است. صرف نظر از اینکه آن را در حال انجام تحقیقات منابع انرژی، گونه های دریایی تحقیقات، مطالعات تاریخی، اقیانوس فاجعه نجات و یا حفاری دریایی، ستاره قطبی، قایق کار می کند، قادر به تکمیل همه کسانی که وظایف استاندارد بالا بود. تا کنون، Polaris در حال حاضر در مشاهده از راه دور از خطوط لوله زیر آب برای تایوان بزرگترین قدرت و شرکت های نفتی، شرکت کردند.

  • طراحی پولاریس قایق کار

کار قطبی قایق

SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. (SSF) ، کار ساز قایق، وارد نرم افزار های کامپیوتری پیشرفته، طراحی سیستم و یکپارچه قایق تکنولوژی ساختمان جدید به منظور افزایش قابلیت ستاره قطبی است. این اجازه را به آنها را به اهرم جمعی فنی و تجربه عملی خود را با بهترین روش ها و مواد، در دسترس برای ساخت قایق های سبک وزن FRP کار در همان زمان با قدرت بیشتر.

 

کار قایق نیز نامیده می شود قایق موقعیت پویا، DP قایق، اقیانوس شناور و کشتی DP.

 

 

درباره SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. - 36 'تا 85' سازنده قایق های فایبر گلاس نوآورانه

SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. (SSF) تایوان سازنده قایق که بیش از 1،000 قایق در بیش از 30 کشور DNV، CR، LR، گواهی نامه BV فروخته شده است. SSF در Qijing، کائوسیونگ، که فقط بیست دقیقه قرار گرفته است به دور از فرودگاه. SSF دو عظیم 7000 گیاهان متر مربع ، که اجازه می دهد آنها را برای ساخت قایق های 36 'تا 85' است . صرف نظر از اینکه آن قایق های ماهیگیری ، قایق های مسافری، قایق های کار، قایق بادبانی و یا سفارشی قایق بادبانی، SSF مهارت های حرفه ای قایق ساختمان، استفاده از مواد با کیفیت بالا و طراحی قایق پیچیده می تواند انتظارات شما تجاوز کند. 
 

کار قایق است که توسط SSF ساخته شده است

بیشتر درباره SSF - سازنده قایق با 41 سال تجربه

محصولات پر بازدید
بدنه قایق فرمانی وینر
قيمت: 160,000,000 ریال
مشاهده: 37780 بار
بدنه قایق فرمانی وینر
جت اسکی یاماها 1100
قيمت: 930,000,000 ریال
مشاهده: 22878 بار
جت اسکی یاماها 1100
موتور قایق پارسان 25 قوه
قيمت: 0 ریال
مشاهده: 17144 بار
موتور قایق پارسان 25 قوه
بدنه قایق فرمانی فیلیچر 16 فوت
قيمت: 160,000,000 ریال
مشاهده: 16713 بار
بدنه قایق فرمانی فیلیچر 16 فوت
جت اسکی یاماها 700VX
قيمت: 740,000,000 ریال
مشاهده: 15224 بار
جت اسکی یاماها 700VX
دریافت خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار این فروشگاه ایمیلتان را ثبت کنید  
 
آمار سایت